Auktionen avslutad:
2 700 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:16
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Polissabel
nr. 621886

Polissabel 18-1900-tal Helsingborgs Polisdistrikt L=80

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 16 2022-05-27 19:08:59 2 700 kr
Budgivare 14 2022-05-27 19:09:17 2 600 kr
Budgivare 16 2022-05-26 19:34:57 2 500 kr
Budgivare 14 2022-05-27 19:08:46 2 400 kr
Budgivare 16 2022-05-26 19:34:57 2 300 kr
Budgivare 14 2022-05-27 19:08:29 2 200 kr
Budgivare 16 2022-05-26 19:34:57 2 100 kr
Budgivare 15 2022-05-26 10:47:08 2 000 kr
Budgivare 16 2022-05-26 19:26:54 2 000 kr
Budgivare 15 2022-05-26 10:47:08 1 800 kr
Budgivare 14 2022-05-25 17:35:42 1 700 kr
Budgivare 14 2022-05-25 17:35:24 1 600 kr
Budgivare 13 2022-05-23 22:04:35 1 500 kr
Budgivare 14 2022-05-25 17:34:54 1 400 kr
Budgivare 13 2022-05-23 22:04:35 1 300 kr
Budgivare 12 2022-05-23 10:27:25 1 200 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 1 100 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 900 kr
Budgivare 11 2022-05-23 04:58:51 850 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 800 kr
Budgivare 11 2022-05-23 04:58:46 750 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 700 kr
Budgivare 10 2022-05-22 22:40:00 650 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 450 kr
Budgivare 9 2022-05-22 15:16:32 400 kr
Budgivare 8 2022-05-22 10:10:43 350 kr
Budgivare 7 2022-05-21 13:58:24 300 kr
Budgivare 7 2022-05-21 13:58:24 250 kr
Budgivare 5 2022-05-21 12:39:56 200 kr
Budgivare 6 2022-05-21 12:28:48 175 kr
Budgivare 5 2022-05-21 09:41:17 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 04:18:28 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 20:49:07 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 19:56:51 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 19:20:35 50 kr