Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampfot
nr. 621895

Bordslampfot + resegrammofon

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-05-27 18:57:13 200 kr
Budgivare 2 2022-05-26 18:36:19 175 kr
Budgivare 3 2022-05-26 08:29:17 150 kr
Budgivare 2 2022-05-26 07:00:33 125 kr
Budgivare 3 2022-05-25 16:34:14 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 04:18:57 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:15:26 50 kr