175 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:20
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampor
nr. 621900

Bordslampor ett par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 1 2022-05-27 19:02:42 175 kr
Budgivare 3 2022-05-27 18:55:33 150 kr
Budgivare 2 2022-05-27 17:23:20 125 kr
Budgivare 3 2022-05-27 18:55:21 100 kr
Budgivare 2 2022-05-27 17:22:41 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 21:24:27 50 kr