900 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:24
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 621902

Bordslampa, 1930-tal, ställbar skärm, fot i förnicklad metall och svärtat trä, skärm i lackerad mässing, höjd 34 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, färgsläpp, anfrätt, något sned

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 8 2022-05-27 20:21:37 900 kr
Budgivare 7 2022-05-26 18:56:27 850 kr
Budgivare 7 2022-05-26 18:56:27 800 kr
Budgivare 8 2022-05-27 20:21:30 750 kr
Budgivare 7 2022-05-26 18:56:27 550 kr
Budgivare 8 2022-05-27 20:21:19 500 kr
Budgivare 7 2022-05-26 18:56:27 450 kr
Budgivare 6 2022-05-25 14:12:02 400 kr
Budgivare 5 2022-05-25 20:38:43 400 kr
Budgivare 6 2022-05-25 14:12:02 350 kr
Budgivare 5 2022-05-25 20:38:40 300 kr
Budgivare 6 2022-05-25 14:12:02 250 kr
Budgivare 5 2022-05-25 20:38:37 200 kr
Budgivare 6 2022-05-25 14:12:02 175 kr
Budgivare 5 2022-05-24 01:14:41 150 kr
Budgivare 4 2022-05-22 23:59:31 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:39:01 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:44:31 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 20:35:31 50 kr