150 kr
Avslutas: 27 MAJ 21:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampa
nr. 621947

Vägglampa, ljusstakar, 1900-talets andra hälft, bland annat Gusum, höjd 29 cm och lägre

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 3 2022-05-27 19:15:02 150 kr
Budgivare 1 2022-05-27 21:01:25 150 kr
Budgivare 3 2022-05-27 19:15:02 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 18:22:15 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:11:25 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:08:23 50 kr