Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 27 MAJ 21:08
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljusstake
nr. 621953

Ljusstake, Lisa Larson, K-studio, 4/100, 1998, höjd 24 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 7 2022-05-27 21:02:12 800 kr
Budgivare 6 2022-05-26 17:27:54 750 kr
Budgivare 1 2022-05-26 12:34:18 700 kr
Budgivare 6 2022-05-24 21:04:56 650 kr
Budgivare 4 2022-05-23 20:52:46 600 kr
Budgivare 5 2022-05-23 20:25:01 550 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:02:03 500 kr
Budgivare 5 2022-05-23 16:17:09 450 kr
Budgivare 4 2022-05-22 09:20:18 400 kr
Budgivare 5 2022-05-23 16:17:07 400 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:33:23 350 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:09:47 300 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:33:18 250 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:09:47 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:33:13 175 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:09:47 150 kr
Budgivare 3 2022-05-21 08:46:28 125 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:09:47 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 01:15:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:09:47 50 kr