Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:07
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Trenchcoat
nr. 621994

Trenchcoat, Junesco. Exklusiv. Storlek 52.

Anmärkningar: Oanvänd. Nyskick.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 3 2022-05-26 20:04:51 600 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:04:34 550 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:04:36 550 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:02:35 500 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:03:13 500 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:02:35 450 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:03:00 400 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:02:35 300 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:01:52 250 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:02:28 200 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:01:52 175 kr
Budgivare 1 2022-05-26 20:02:19 150 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:01:52 125 kr
Budgivare 2 2022-05-26 19:22:56 100 kr
Budgivare 2 2022-05-26 19:22:56 75 kr
Budgivare 1 2022-05-23 19:09:51 50 kr