Auktionen avslutad:
3 400 kr
Avslutas: 28 MAJ 20:11
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Softairguns
nr. 622025

Softairguns 6 st, längd 113 cm och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage, delar saknas, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (47 bud)
Budgivare 12 2022-05-28 20:06:06 3 400 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:08:19 3 300 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:06:06 3 200 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:04:08 3 100 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:03:30 3 000 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:03:59 3 000 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:03:30 2 900 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:03:54 2 800 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:03:30 2 700 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:02:55 2 600 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:00:23 2 500 kr
Budgivare 9 2022-05-28 20:02:47 2 400 kr
Budgivare 12 2022-05-28 20:00:23 2 300 kr
Budgivare 9 2022-05-28 19:58:18 2 200 kr
Budgivare 12 2022-05-28 19:57:41 2 100 kr
Budgivare 9 2022-05-28 19:57:21 2 000 kr
Budgivare 12 2022-05-28 19:57:14 1 900 kr
Budgivare 9 2022-05-28 19:55:43 1 800 kr
Budgivare 13 2022-05-28 08:41:50 1 700 kr
Budgivare 9 2022-05-26 20:56:17 1 600 kr
Budgivare 9 2022-05-26 20:56:17 1 400 kr
Budgivare 13 2022-05-28 08:41:33 1 300 kr
Budgivare 9 2022-05-26 20:55:34 1 200 kr
Budgivare 14 2022-05-26 20:50:57 1 100 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 1 000 kr
Budgivare 13 2022-05-26 19:55:44 1 000 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 950 kr
Budgivare 12 2022-05-26 11:49:48 900 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 850 kr
Budgivare 12 2022-05-26 11:48:17 800 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 750 kr
Budgivare 11 2022-05-25 11:04:09 700 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 650 kr
Budgivare 11 2022-05-25 11:03:51 600 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 550 kr
Budgivare 10 2022-05-25 00:12:26 500 kr
Budgivare 9 2022-05-23 21:29:11 400 kr
Budgivare 8 2022-05-23 21:10:07 350 kr
Budgivare 2 2022-05-23 14:48:02 300 kr
Budgivare 8 2022-05-23 01:24:22 250 kr
Budgivare 7 2022-05-22 23:51:02 200 kr
Budgivare 6 2022-05-22 21:59:21 175 kr
Budgivare 5 2022-05-22 18:45:24 150 kr
Budgivare 4 2022-05-22 17:57:49 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:50:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:23:03 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:21:06 50 kr