Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kopparspann
nr. 622089

Kopparspann + gryta H=43 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-05-21 20:05:38 350 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:14:00 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:14:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 04:37:50 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 01:37:39 50 kr