Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 23 JUN 19:59
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stig Lindberg
nr. 626661

Stig Lindberg väggplatta "Kröningen" Gustavsberg 29x29

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 10 2022-06-23 19:18:31 1 100 kr
Budgivare 11 2022-06-23 19:56:54 1 000 kr
Budgivare 10 2022-06-23 19:18:31 950 kr
Budgivare 11 2022-06-23 19:56:23 900 kr
Budgivare 10 2022-06-23 19:18:31 850 kr
Budgivare 9 2022-06-23 18:17:43 800 kr
Budgivare 7 2022-06-21 01:54:51 750 kr
Budgivare 9 2022-06-23 18:17:40 700 kr
Budgivare 7 2022-06-21 01:54:51 650 kr
Budgivare 8 2022-06-22 17:06:02 600 kr
Budgivare 7 2022-06-21 01:54:51 550 kr
Budgivare 6 2022-06-18 19:01:02 500 kr
Budgivare 5 2022-06-18 11:01:09 450 kr
Budgivare 6 2022-06-18 07:39:29 400 kr
Budgivare 5 2022-06-18 00:11:48 350 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:39:14 300 kr
Budgivare 4 2022-06-16 23:13:41 250 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:39:14 200 kr
Budgivare 3 2022-06-16 21:43:15 175 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:39:14 150 kr
Budgivare 3 2022-06-16 21:43:10 125 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:39:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-16 21:24:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:39:14 50 kr