Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3h, 25m, 8s
Kristianstad
Spara i minneslista
Smycken
nr. 626725

Smycken silver

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 23:55:58 300 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:39:35 250 kr
Budgivare 4 2022-06-24 23:55:15 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:39:35 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:34:45 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:37:17 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:34:45 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:35:11 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:34:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:43:50 50 kr