Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:01
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 57m, 25s
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 626726

Ljusstakar, karaffer m.m. H = 25 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 04:01:44 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 01:06:06 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 04:01:22 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 01:06:06 175 kr
Budgivare 5 2022-06-25 04:01:15 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 01:06:06 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 17:19:52 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 15:57:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:11 50 kr