2 100 kr
Avslutas: 23 JUN 20:04
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  300 kr
Studiokamera
nr. 626734

Studiokamera, 1900-talets första hälft, höjd 149

Anmärkningar: Ytslitage, lösa delar, delar saknas, avslag

Budhistorik (32 bud)
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 2 100 kr
Budgivare 8 2022-06-23 20:01:34 2 000 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 1 800 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:11:05 1 700 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 1 600 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:10:50 1 500 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 1 400 kr
Budgivare 12 2022-06-18 07:16:08 1 300 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 1 200 kr
Budgivare 7 2022-06-17 19:29:10 1 100 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-17 19:29:07 950 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 900 kr
Budgivare 7 2022-06-17 19:29:04 850 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 800 kr
Budgivare 11 2022-06-17 16:05:21 750 kr
Budgivare 10 2022-06-17 06:56:08 700 kr
Budgivare 9 2022-06-17 00:03:58 650 kr
Budgivare 8 2022-06-16 23:14:38 600 kr
Budgivare 7 2022-06-16 22:52:39 550 kr
Budgivare 8 2022-06-16 23:14:33 500 kr
Budgivare 7 2022-06-16 22:52:39 400 kr
Budgivare 8 2022-06-16 23:14:25 350 kr
Budgivare 7 2022-06-16 22:52:39 300 kr
Budgivare 8 2022-06-16 23:14:20 250 kr
Budgivare 7 2022-06-16 22:52:39 200 kr
Budgivare 6 2022-06-16 22:22:35 175 kr
Budgivare 5 2022-06-16 21:09:58 150 kr
Budgivare 4 2022-06-16 20:25:24 125 kr
Budgivare 3 2022-06-16 20:20:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-16 20:12:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:11:42 50 kr