Aktuellt bud:
350 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
2h, 52m, 21s
Kristianstad
Spara i minneslista
Silversmycken
nr. 626735

Silversmycken, bl.a. Grosse + pärlhalsband m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-18 19:50:38 350 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:54:54 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:50:38 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 18:31:09 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:50:38 175 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:44:39 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:50:38 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:51:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:50:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:13:00 50 kr