Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 25 JUN 19:09
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Klackring
nr. 626736

Klackring guld 18k med sten D=18 tot V=4,0

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 1 2022-06-20 22:31:22 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:32:49 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:19:56 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:32:49 800 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:51 750 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:51 600 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:28:04 550 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:51 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:16:40 450 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:16:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:16:40 50 kr