Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 25 JUN 19:21
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626743

Orientmatta 300 X 198

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 19:18:21 1 900 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:15:28 1 800 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:14:11 1 700 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:12:16 1 600 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:55 1 500 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:12:12 1 500 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:32 1 400 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:03:28 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:01:52 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:00:46 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:59:35 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:59:35 900 kr
Budgivare 7 2022-06-25 17:51:10 850 kr
Budgivare 2 2022-06-25 17:41:06 800 kr
Budgivare 6 2022-06-23 18:22:11 750 kr
Budgivare 2 2022-06-20 07:37:32 700 kr
Budgivare 5 2022-06-19 19:20:12 650 kr
Budgivare 4 2022-06-19 18:55:07 600 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:21:39 550 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:53:14 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:21:15 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:53:14 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:21:00 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:53:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 07:40:29 50 kr