Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 JUN 19:17
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626745

Orientmatta 210 X 150

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 18:19:28 650 kr
Budgivare 5 2022-06-21 20:41:54 600 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:46:53 550 kr
Budgivare 2 2022-06-20 07:37:54 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:20:50 450 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:54:07 400 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:23:10 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:54:07 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:22:43 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:54:07 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:19:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:54:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:47:46 50 kr