Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 25 JUN 19:18
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626746

Orientmatta 190 X 124

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 01:12:30 150 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:08:19 125 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:12:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:46:13 50 kr