Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 19:19
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kinamatta
nr. 626747

Kinamatta 190 X 122

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 07:32:01 300 kr
Budgivare 1 2022-06-23 01:49:11 250 kr
Budgivare 2 2022-06-23 21:12:08 200 kr
Budgivare 1 2022-06-23 01:49:11 175 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:24:22 150 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:57:55 125 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:24:19 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:57:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:24:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:57:55 50 kr