Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 25 JUN 19:26
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626750

Orientmatta 380 X 290

Anmärkningar: slitage fläcka lukt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 19:23:24 1 600 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:20:03 1 500 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:23:17 1 500 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:20:03 1 400 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:21:27 1 300 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:18:31 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:19:11 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:18:31 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:19:02 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:18:31 850 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:42:34 800 kr
Budgivare 7 2022-06-25 19:03:35 750 kr
Budgivare 4 2022-06-23 13:59:17 700 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:20:40 650 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:53:43 600 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:10:42 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:11 500 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:10:35 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:11 450 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:10:31 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:11 350 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:10:26 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:11 250 kr
Budgivare 5 2022-06-19 19:22:25 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 13:01:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:23:33 50 kr