2 500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:22
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  300 kr
Orientmatta
nr. 626751

Orientmatta 350 X 260 semiantik

Anmärkningar: skador slitage

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 8 2022-06-25 17:56:13 2 500 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:01:36 2 400 kr
Budgivare 8 2022-06-25 17:56:13 2 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:01:21 2 200 kr
Budgivare 8 2022-06-25 17:56:13 2 100 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:59:54 2 000 kr
Budgivare 8 2022-06-25 17:56:13 1 900 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:43:01 1 800 kr
Budgivare 8 2022-06-25 16:06:51 1 700 kr
Budgivare 4 2022-06-23 13:59:37 1 600 kr
Budgivare 8 2022-06-20 16:18:03 1 500 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:54:32 1 400 kr
Budgivare 8 2022-06-20 16:18:03 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:54:19 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-20 16:18:03 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:54:09 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-20 12:38:28 900 kr
Budgivare 4 2022-06-20 07:38:35 850 kr
Budgivare 8 2022-06-19 22:16:49 800 kr
Budgivare 7 2022-06-19 21:42:22 750 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:55 700 kr
Budgivare 6 2022-06-19 20:11:47 650 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:55 600 kr
Budgivare 6 2022-06-19 20:11:37 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:55 500 kr
Budgivare 6 2022-06-19 20:11:31 450 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:55 400 kr
Budgivare 5 2022-06-19 19:23:29 350 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:55:55 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:43:26 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:24 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:43:16 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:24 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:23:44 150 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:23:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:23:44 50 kr