Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 25 JUN 19:23
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Våg
nr. 626760

Våg och urnor alabaster gulmetall H=15 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 17:27:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-22 17:27:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:13:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:48:57 50 kr