Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 JUN 19:24
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 626763

Damcykel 3-växlad 28"

Anmärkningar: Nyckel saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 08:35:52 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:30:08 300 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:55:32 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:30:04 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:55:32 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:30:00 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:55:32 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:29:56 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:55:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:59:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:55:32 50 kr