Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 25 JUN 19:28
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skulptur
nr. 626767

Skulptur i gips H=33

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 18:14:48 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:58:46 125 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:58:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:43:37 50 kr