Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 19:34
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matta
nr. 626776

Matta, 230 x 160

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 01:13:04 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 14:15:13 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 01:13:04 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 13:59:49 175 kr
Budgivare 3 2022-06-25 01:13:04 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:12:09 125 kr
Budgivare 1 2022-06-24 20:34:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:12:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:47:36 50 kr