Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
4h, 19m, 57s
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimärken
nr. 626807

Frimärken, postfriska

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-06-23 07:46:43 450 kr
Budgivare 7 2022-06-21 22:44:55 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 07:46:33 400 kr
Budgivare 7 2022-06-21 22:42:27 350 kr
Budgivare 6 2022-06-20 15:46:02 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:37:15 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:36:39 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:38:36 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:36:39 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:34:47 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 06:48:57 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:45:06 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 06:48:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:45:06 50 kr