Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 JUN 19:39
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Linndehanddukar
nr. 626810

Linndehanddukar m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 19:36:47 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 13:33:31 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:41:58 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 12:33:35 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:41:58 175 kr
Budgivare 4 2022-06-20 23:31:12 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:41:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:12:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:41:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:38:34 50 kr