Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:42
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 51m, 8s
Kristianstad
Spara i minneslista
Gobeläng
nr. 626813

Gobeläng, tavla, 18-1900-tal, 49 x 43

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)