Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 25 JUN 19:45
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 626817

Golvlampa, mässing, H = 160

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 09:13:05 125 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:51:52 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 09:50:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:04:15 50 kr