Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 JUN 19:14
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skål
nr. 626835

Skål, Bertil Vallien, Kosta Boda, blästrat överfång, diameter 16,5 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 8 2022-06-24 19:11:23 250 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:11:09 200 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:08:50 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:20:59 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 18:32:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 01:34:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:58:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:38 50 kr