Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 24 JUN 19:16
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 626837

Ljusstakar ett par, silver, höjd 19 cm, fyllda, vikt 394 gram

Anmärkningar: Stearinrester

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 19:12:52 900 kr
Budgivare 4 2022-06-23 07:49:43 850 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 800 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:12 800 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 750 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:02 700 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 650 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:48:45 600 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 550 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:17 500 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 450 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:14 400 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 350 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:12 300 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 250 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:09 200 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:07 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 23:04:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:19:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:59:38 50 kr