Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 19:22
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armring
nr. 626840

Armring, silver med stenar, vikt 105 gram

Anmärkningar: Otydliga stämplar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 18:40:55 500 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:37:15 450 kr
Budgivare 7 2022-06-23 22:35:12 450 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:37:15 400 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:17:31 350 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:17:18 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:06:41 250 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:17:18 200 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:25 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:58:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:17 50 kr