Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 24 JUN 19:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Handikapramp
nr. 626847

Handikapramp, 74 X 60 cm, hopfällbar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-06-23 07:55:29 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:50:41 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 07:55:29 350 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:50:19 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 07:55:29 250 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:45:30 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:45:30 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:06:59 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:43:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:51:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:49:28 50 kr