Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 JUN 19:46
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Linnedukar
nr. 626852

Linnedukar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 17:04:06 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:24:34 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:49:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:49:46 50 kr