Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 24 JUN 19:51
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Spegel
nr. 626853

Spegel, 1900-talets mitt, 102 X 62 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 19:48:11 550 kr
Budgivare 5 2022-06-24 19:46:31 500 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:45:09 450 kr
Budgivare 4 2022-06-24 19:42:56 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 12:57:05 350 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:26:16 300 kr
Budgivare 4 2022-06-24 09:13:41 250 kr
Budgivare 2 2022-06-24 08:47:06 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 08:06:31 175 kr
Budgivare 4 2022-06-24 07:25:56 150 kr
Budgivare 2 2022-06-24 07:25:10 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 22:09:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 08:36:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 16:59:08 50 kr