Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 JUN 20:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skyltdockashuvud
nr. 626863

Skyltdockashuvud, plast 1900-talets andra hälft, höjd 44 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 07:48:21 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:30:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:47:50 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:42:45 50 kr