Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 20:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Piedestal
nr. 626868

Piedestal,. Keramik, höjd 50 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 20:00:41 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 22:51:16 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 20:51:14 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 22:51:08 200 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:30:35 175 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:46:33 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:30:31 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:46:33 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:30:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:46:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:41:47 50 kr