Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 JUN 20:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Örhängen
nr. 626870

Örhängen 3 st, guld, pärlor och syntetisk sten, vikt 1,4 gram

Anmärkningar: Slitna pärlor, ett stopp saknas, smuts

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-06-20 10:33:38 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 18:30:02 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 10:33:38 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 17:29:16 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 10:33:38 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 22:30:37 50 kr