Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 24 JUN 20:16
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lådhurts
nr. 626871

Lådhurts, höjd 132 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 20:12:35 1 600 kr
Budgivare 8 2022-06-24 19:39:33 1 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:11:56 1 400 kr
Budgivare 8 2022-06-24 19:39:33 1 300 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:11:24 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-24 19:39:33 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:04:12 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:04:12 950 kr
Budgivare 7 2022-06-24 16:15:11 900 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:04:12 850 kr
Budgivare 5 2022-06-23 15:38:25 800 kr
Budgivare 6 2022-06-21 22:52:52 750 kr
Budgivare 7 2022-06-21 18:06:54 700 kr
Budgivare 5 2022-06-19 17:58:04 650 kr
Budgivare 6 2022-06-19 09:43:02 600 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:31:35 550 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 500 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:31:28 500 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 450 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:31:26 400 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 350 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:31:23 300 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 250 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:31:20 200 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 15:27:09 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:44:36 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:08:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:10:00 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:17:07 50 kr