Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 20:18
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Högtalare
nr. 626874

Högtalare ett par, Bose, höjd 75 cm

Anmärkningar: Ej testade, löst frontskydd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2022-06-24 20:05:41 450 kr
Budgivare 5 2022-06-24 19:08:46 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 22:57:35 350 kr
Budgivare 3 2022-06-22 23:29:10 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 23:47:05 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 07:10:34 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 23:46:40 200 kr
Budgivare 1 2022-06-18 07:10:34 50 kr