Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 19:51
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vas Kina
nr. 626875

Vas Kina 18-1900 tal h=24,5

Anmärkningar: Hårspricka

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 18:35:52 300 kr
Budgivare 4 2022-06-24 07:33:59 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:35:47 200 kr
Budgivare 4 2022-06-24 07:33:59 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 01:23:28 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 13:44:14 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:28:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:36:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:41:30 50 kr