Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 20:28
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 626887

Armbandsur bland annat Jacques Lemans, quartz, diameter 46 mm och mindre

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-06-21 22:50:14 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:56:20 450 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:50:04 450 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:56:20 400 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:49:55 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:56:20 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:33:47 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:29:43 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:33:45 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:29:43 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:33:42 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:29:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:33:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:29:31 50 kr