Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 20:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626897

LP-skivor, delvis obrutna/inplastade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 20:29:48 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:29:32 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 09:23:01 350 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:29:28 350 kr
Budgivare 2 2022-06-23 17:49:39 250 kr
Budgivare 3 2022-06-23 18:40:31 200 kr
Budgivare 2 2022-06-23 17:44:25 175 kr
Budgivare 4 2022-06-22 23:20:37 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:19:19 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:04:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:37:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:50:17 50 kr