Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 24 JUN 20:39
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skiftnycklar
nr. 626901

Skiftnycklar mm, bland annat Bahco

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 19:26:28 950 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:36:38 900 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:26:28 850 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:36:26 800 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:26:28 750 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:36:19 700 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:26:28 650 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:36:11 600 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:26:28 550 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:36:05 500 kr
Budgivare 2 2022-06-23 19:56:36 450 kr
Budgivare 7 2022-06-23 18:46:18 400 kr
Budgivare 6 2022-06-21 00:14:08 350 kr
Budgivare 5 2022-06-18 23:47:12 300 kr
Budgivare 4 2022-06-18 21:38:26 250 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:06:17 200 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:58:02 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:06:17 150 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:57:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:06:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:08:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:06:17 50 kr