Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 20:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626906

Orientmatta 126 X 91

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 19:17:44 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:10:08 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 16:11:56 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:10:08 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 09:21:16 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:10:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:52:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:09:38 50 kr