Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 20:09
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626907

Orientmatta 141 X 91

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 19:17:16 300 kr
Budgivare 6 2022-06-25 01:16:39 250 kr
Budgivare 2 2022-06-23 19:54:55 200 kr
Budgivare 5 2022-06-24 07:30:13 175 kr
Budgivare 2 2022-06-23 19:54:55 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 10:53:39 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 16:11:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 09:21:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:51:24 50 kr