Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 20:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626908

Orientmatta 141 X 87

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 18:09:29 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:42:15 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 18:09:29 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:42:10 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 16:42:14 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 09:21:35 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 16:42:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:51:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 16:41:42 50 kr