Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 24 JUN 20:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Askar
nr. 626909

Askar, ljusstakar, mobiltelefon, bijouterier mm

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 8 2022-06-24 19:36:04 1 100 kr
Budgivare 9 2022-06-24 20:38:02 1 100 kr
Budgivare 8 2022-06-24 19:35:59 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-22 19:36:20 950 kr
Budgivare 6 2022-06-20 22:40:42 900 kr
Budgivare 3 2022-06-22 19:36:08 850 kr
Budgivare 6 2022-06-20 22:40:42 800 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:20:46 750 kr
Budgivare 6 2022-06-20 22:40:42 700 kr
Budgivare 7 2022-06-20 21:41:10 650 kr
Budgivare 6 2022-06-20 13:29:19 600 kr
Budgivare 7 2022-06-20 21:39:48 600 kr
Budgivare 6 2022-06-20 13:29:19 550 kr
Budgivare 7 2022-06-20 21:39:44 500 kr
Budgivare 6 2022-06-20 00:01:42 450 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:26:24 400 kr
Budgivare 6 2022-06-20 00:01:42 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:17:59 300 kr
Budgivare 6 2022-06-19 18:46:58 250 kr
Budgivare 4 2022-06-18 15:16:44 200 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:48:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-18 15:16:44 175 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:03:41 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 15:16:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:24:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 10:26:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:47:03 50 kr