Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 24 JUN 20:50
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Energilampor
nr. 626919

Energilampor och förlängningssladdar

Anmärkningar: Obeg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-06-18 22:53:57 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 17:03:55 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 22:53:57 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 13:17:16 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 22:53:57 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:49:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:07:09 50 kr