Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 20:19
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
H Hansen
nr. 626920

H Hansen od 39 X 47

Anmärkningar: ramskador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 20:16:33 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:54:00 350 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:40:38 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:54:00 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:40:35 250 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:54:00 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:19:12 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 20:35:10 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 08:31:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 07:52:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 01:54:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:53:41 50 kr